Uitslagen

Open Lente Indoor – 6 april 2014 – De Mortel

T7 Tölt – Preliminary Round
01 036 Barbara Bloemen / baldinn fra blomavali 5,53
PREL 5,3 (3) 6,0 (1) 5,3 (3)  
02 013 Simone van de Wiel / Furða frá Libèrté 5,47
PREL 5,3 (3) 5,8 (2) 5,3 (3)  
03 004 Friso Bremer / Phoebe frá Ponjée 5,37
PREL 5,8 (1) 4,3 (10) 6,0 (1)  
04 038 Marij Hamers / Lagsi fra Fidla 5,17
PREL 5,5 (2) 5,0 (4) 5,0 (5)  
05 024 Temba Burrill / Segull 5,10
PREL 4,5 (7) 5,3 (3) 5,5 (2)  
 
06 018 Merel Braber / Stjarni van `t Ilperveld 4,80
PREL 4,8 (5) 4,8 (5) 4,8 (7)  
06 027 Brigitte Orgers / Kjalar frá Libèrté 4,80
PREL 4,8 (5) 4,8 (5) 4,8 (7)  
08 006 Marja van Elleswijk / Stormur van Stal `t Sch 4,70
PREL 4,5 (7) 4,8 (5) 4,8 (7)  
09 007 Wendy van Sloten / Óskar frá Veiðimanni 4,67
PREL 4,5 (7) 4,5 (8) 5,0 (5)  
10 019 Sascha Hanssen / Andvari Kandia 4,20
PREL 3,8 (12) 4,5 (8) 4,3 (10)  
 
11 025 Annet van Dijk / Skálmar frá Hólum 4,10
PREL 4,0 (11) 4,3 (10) 4,0 (11)  
12 021 Nienke Verhoeven / Alrún frá Fjós Héri 3,93
PREL 4,3 (10) 4,0 (12) 3,5 (13)  
13 031 Soetkin Driesen / Skútla frá Wyler 3,67
PREL 3,5 (13) 3,5 (13) 4,0 (11)  
 
— 029 Sylvia Buskes / Sólon frá Aldenghoor Withdrawn
 
T8 Tölt – Preliminary Round
01 010 Jacqueline Smaal / Arres frá Loint 5,77
PREL 5,5 (2) 6,0 (1) 5,8 (1)  
02 001 Noa van den Langenberg / Brandur van d`n Hert 5,70
PREL 5,3 (3) 6,0 (1) 5,8 (1)  
02 020 Valerie Van Helvoort-Kortrijk / Aquadraat´s Ö 5,70
PREL 5,8 (1) 5,8 (3) 5,5 (3)  
04 005 Willeke Zwaans / Indía frá Rósagrund 5,20
PREL 4,8 (6) 5,3 (4) 5,5 (3)  
05 008 Anita Humble Westerhuis / Askja van Giersberg 4,87
PREL 5,0 (4) 4,8 (5) 4,8 (5)  
 
06 030 Josette Schreurs / Bogi frá Aldenghoor 4,53
PREL 4,0 (8) 4,8 (5) 4,8 (5)  
07 032 Michelle Goedhart / Hamradís frá Aldenghoor 4,43
PREL 5,0 (4) 4,3 (7) 4,0 (7)  
08 039 kim Arndts / Stormur frá Lexkesveer 4,20
PREL 4,3 (7) 4,3 (7) 4,0 (7)  
09 037 Fred Kemper / Otur frá Blómavali 3,77
PREL 4,0 (8) 3,8 (9) 3,5 (10)  
10 022 Marieke Brys / Lagsi frà urdarhóli 3,37
PREL 3,0 (10) 3,3 (10) 3,8 (9)  
 
T5 Tölt – Preliminary Round
01 028 Lisa Kroon / Andvari van `t Slingerbos 6,33
PREL 6,0 (1) 6,5 (1) 6,5 (1)  
02 014 Iris Lavigne / Prudur from Fitjamyri 4,87
PREL 4,8 (2) 5,0 (2) 4,8 (2)  
03 026 Danny Orgers / Skýr frá Forrettindi 4,70
PREL 4,5 (4) 4,8 (3) 4,8 (2)  
04 034 Johan Lourens / Kyndill from Stickland 4,60
PREL 4,8 (2) 4,5 (4) 4,5 (4)  
05 002 Chanel Kleintjes / Bjór frá Libèrté 4,30
PREL 4,3 (5) 4,3 (5) 4,3 (5)  
 
06 033 Michelle Jans / Yssa frá Fölskvi 3,53
PREL 3,8 (6) 3,8 (6) 3,0 (6)  
 
T3 Tölt – Preliminary Round
01 035 Odette Nijssen / Quieber vom Wiesenhof 6,00
PREL 6,0 (1) 6,0 (1) 6,0 (1)  
02 016 Mieke Van Vroenhoven / Grímnir frá Blík 5,90
PREL 6,0 (1) 6,0 (1) 5,7 (2)  
03 011 Dylan Humble / Gasella frá Gyðjulind 5,63
PREL 5,7 (3) 5,7 (3) 5,5 (3)  
04 009 Anita Humble Westerhuis / Draumur frá Suður 4,17
PREL 4,0 (4) 4,3 (4) 4,2 (4)  
 
— 003 Hans van Dijk / Fitja-Hákon frá Oddhóli Withdrawn
 
BIER Bierproef - 
01 017 Alissa de Winter / Mylla S. frá Veiðimanni 6,00 1,00″
FLAG RACE 1,00″
02 007 Wendy van Sloten / Óskar frá Veiðimanni 5,80 2,00″
FLAG RACE 2,00″
03 024 Temba Burrill / Segull 5,60 3,00″
FLAG RACE 3,00″
03 033 Michelle Jans / Yssa frá Fölskvi 5,60 3,00″
FLAG RACE 3,00″
05 006 Marja van Elleswijk / Stormur van Stal `t Sch 5,20 5,00″
FLAG RACE 5,00″
 
— 018 Merel Braber / Stjarni van `t Ilperveld Withdrawn
 
V2 Four Gait – Preliminary Round
01 016 Mieke Van Vroenhoven / Grímnir frá Blík 5,97
PREL 5,9 (2) 5,9 (2) 6,1 (1)  
01 035 Odette Nijssen / Quieber vom Wiesenhof 5,97
PREL 6,0 (1) 6,0 (1) 5,9 (3)  
03 011 Dylan Humble / Gasella frá Gyðjulind 5,80
PREL 5,6 (3) 5,8 (3) 6,0 (2)  
04 015 Leo Daniels / Íkorni frá Gyðjulind 5,03
PREL 4,8 (4) 5,3 (4) 5,0 (5)  
05 028 Lisa Kroon / Andvari van `t Slingerbos 4,87
PREL 4,6 (5) 4,9 (5) 5,1 (4)  
 
— 003 Hans van Dijk / Fitja-Hákon frá Oddhóli Withdrawn
 
V3 Four Gait – Preliminary Round
01 040 Bram Vervest / Mána fra skogarvordur 5,30
PREL 5,0 (3) 5,4 (1) 5,5 (1)  
02 017 Alissa de Winter / Mylla S. frá Veiðimanni 5,23
PREL 5,2 (1) 5,2 (2) 5,3 (2)  
03 004 Friso Bremer / Phoebe frá Ponjée 5,07
PREL 5,2 (1) 5,0 (3) 5,0 (3)  
04 025 Annet van Dijk / Skálmar frá Hólum 4,70
PREL 4,6 (5) 4,8 (4) 4,7 (4)  
05 032 Michelle Goedhart / Hamradís frá Aldenghoor 4,67
PREL 4,8 (4) 4,8 (4) 4,4 (7)  
 
06 033 Michelle Jans / Yssa frá Fölskvi 4,53
PREL 4,6 (5) 4,5 (6) 4,5 (6)  
07 002 Chanel Kleintjes / Bjór frá Libèrté 4,50
PREL 4,5 (7) 4,3 (7) 4,7 (4)  
08 009 Anita Humble Westerhuis / Draumur frá Suður 3,47
PREL 3,6 (8) 2,7 (8) 4,1 (8)  
 
F4 Five Gait – Preliminary Round
01 021 Nienke Verhoeven / Alrún frá Fjós Héri 3,30
PREL 3,3 (1) 3,3 (1) 3,3 (1)  
 
V5 Four Gait – Preliminary Round
01 018 Merel Braber / Stjarni van `t Ilperveld 5,67
PREL 5,3 (5) 5,8 (1) 5,9 (1)  
01 020 Valerie Van Helvoort-Kortrijk / Aquadraat´s Ö 5,67
PREL 5,8 (1) 5,6 (2) 5,6 (2)  
03 010 Jacqueline Smaal / Arres frá Loint 5,53
PREL 5,4 (4) 5,6 (2) 5,6 (2)  
03 038 Marij Hamers / Lagsi fra Fidla 5,53
PREL 5,6 (2) 5,4 (5) 5,6 (2)  
05 034 Johan Lourens / Kyndill from Stickland 5,47
PREL 5,6 (2) 5,4 (5) 5,4 (5)  
 
06 036 Barbara Bloemen / baldinn fra blomavali 5,27
PREL 5,1 (6) 5,4 (5) 5,3 (8)  
07 001 Noa van den Langenberg / Brandur van d`n Hert 5,20
PREL 5,0 (9) 5,5 (4) 5,1 (10)  
08 005 Willeke Zwaans / Indía frá Rósagrund 5,13
PREL 5,1 (6) 5,0 (9) 5,3 (8)  
08 014 Iris Lavigne / Prudur from Fitjamyri 5,13
PREL 5,1 (6) 4,9 (10) 5,4 (5)  
10 024 Temba Burrill / Segull 4,97
PREL 5,0 (9) 4,9 (10) 5,0 (11)  
 
11 008 Anita Humble Westerhuis / Askja van Giersberg 4,93
PREL 4,9 (14) 4,5 (19) 5,4 (5)  
11 030 Josette Schreurs / Bogi frá Aldenghoor 4,93
PREL 5,0 (9) 4,8 (15) 5,0 (11)  
13 019 Sascha Hanssen / Andvari Kandia 4,90
PREL 5,0 (9) 4,9 (10) 4,8 (13)  
14 007 Wendy van Sloten / Óskar frá Veiðimanni 4,87
PREL 4,9 (14) 5,1 (8) 4,6 (19)  
15 006 Marja van Elleswijk / Stormur van Stal `t Sch 4,80
PREL 4,8 (16) 4,8 (15) 4,8 (13)  
15 013 Simone van de Wiel / Furða frá Libèrté 4,80
PREL 5,0 (9) 4,9 (10) 4,5 (20)  
 
17 026 Danny Orgers / Skýr frá Forrettindi 4,73
PREL 4,5 (19) 4,9 (10) 4,8 (13)  
17 037 Fred Kemper / Otur frá Blómavali 4,73
PREL 4,6 (18) 4,8 (15) 4,8 (13)  
19 027 Brigitte Orgers / Kjalar frá Libèrté 4,70
PREL 4,5 (19) 4,8 (15) 4,8 (13)  
20 022 Marieke Brys / Lagsi frà urdarhóli 4,67
PREL 4,8 (16) 4,4 (20) 4,8 (13)  
 
21 039 kim Arndts / Stormur frá Lexkesveer 4,27
PREL 4,3 (21) 4,4 (20) 4,1 (23)  
22 012 Dylan Humble / Dromi von westerburg 4,10
PREL 3,9 (23) 4,1 (22) 4,3 (22)  
22 023 Linde Proost / Ljóska vom Hochwaldhof 4,10
PREL 4,3 (21) 3,6 (23) 4,4 (21)  
 
— 029 Sylvia Buskes / Sólon frá Aldenghoor Withdrawn
— 031 Soetkin Driesen / Skútla frá Wyler Withdrawn
 
TR1 Trail - 
01 033 Michelle Jans / Yssa frá Fölskvi 7,60
TRAI 7,6 (1)  
02 021 Nienke Verhoeven / Alrún frá Fjós Héri 7,40
TRAI 7,4 (2)  
03 032 Michelle Goedhart / Hamradís frá Aldenghoor 6,10
TRAI 6,1 (3)  
04 017 Alissa de Winter / Mylla S. frá Veiðimanni 5,90
TRAI 5,9 (4)  
05 023 Linde Proost / Ljóska vom Hochwaldhof 5,20
TRAI 5,2 (5)  
 
06 011 Dylan Humble / Gasella frá Gyðjulind 5,10
TRAI 5,1 (6)  
06 012 Dylan Humble / Dromi von westerburg 5,10
TRAI 5,1 (6)  
08 013 Simone van de Wiel / Furða frá Libèrté 4,60
TRAI 4,6 (8)  
09 022 Marieke Brys / Lagsi frà urdarhóli 4,30
TRAI 4,3 (9)  
10 006 Marja van Elleswijk / Stormur van Stal `t Sch 4,10
TRAI 4,1 (10)  
 
FR1 Flag Race - 
01 021 Nienke Verhoeven / Alrún frá Fjós Héri 6,00 38,62″
FLAG RACE 38,62″
02 017 Alissa de Winter / Mylla S. frá Veiðimanni 5,80 41,96″
FLAG RACE 41,96″
03 006 Marja van Elleswijk / Stormur van Stal `t Sch 5,60 53,35″
FLAG RACE 53,35″
 
— 007 Wendy van Sloten / Óskar frá Veiðimanni —
 
T4 Tölt – Preliminary Round
01 017 Alissa de Winter / Mylla S. frá Veiðimanni 5,37
PREL 5,3 (1) 5,4 (1) 5,4 (1)  
02 012 Dylan Humble / Dromi von westerburg 5,33
PREL 5,3 (1) 5,3 (2) 5,4 (1)  
03 015 Leo Daniels / Íkorni frá Gyðjulind 4,13
PREL 4,1 (3) 4,6 (3) 3,7 (3)